IELTS Writing 27

۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان

این دوره در ۱۰ جلسه آنلاین و ۵ جلسه آفلاین برگزار می شود.

 

نگارش یک مهارت عملی است.

یکی از بزرگترین معضل ها برای دوطلبان آزمون IELTS کسب نمره خوب در این مهارت می باشد. شرکت کنندگان این دوره در طی جلسات ملزم به شرکت در فعالیت های کلاسی هستند. از آنجا که این دوره به سبک کارگاهی برگزار می شود و نه تئوری، در طی دوره شرکت کنندگان تمرین های زیادی در جهت ارتقا این مهارت انجام می دهند.

برخلاف دوره های رایج این مهارت که سعی در ارائه مطالب به شکل تئوری دارند، این دوره به صورت کارگاهی برگزار می شود و این به این معنی است که شرکت کنندگان بیشتر زمان کلاس را مشغول تمرین نگارش و انجام فعالیت های کلاسی هستند. در این روش چون شرکت کننده به صورت عملی مهارت را می آموزد و همزمان خطاهای او رفع می شود، بازده یادگیری او بسیار مطلوب تر است و می تواند با مشقت کمتر و در زمانی کوتاه تر به سطح مطلوب خود برسد. این روش را به این دلیل انتخاب کرده ایم که علاقه نداریم تئوری ها را به شما بیاموزیم و سپس شما را به حال خود رها کنیم. بجای این کار، مایل هستیم دست در دست شما و گام به گام سطح شما را ارتقا دهیم و شما را به هدفتان برسانیم.

Advanced Grammar 7

۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان

با پایان دوره گرامر ضروری، سطح گرامر شما در حد یک زبان آموز upper-intermediate می باشد و این یعنی شما می توانید بسیاری از نیازمندی های روزمره خود را در یک محیط انگلیسی زبان رفع کنید، اما برای موفقیت در آزمونی همچون IELTS همچنان نیاز دارید تا سطح گرامر خود را ارتقا دهید. برای کسب نمره های بالا در مهارت های آیلتس به چیزی فراتر از گرامر ضوری نیاز دارید. لازم است تا دانش خود را در مباحث پیشرفته ارتقا دهید.
 

تعداد جلسات: 10 جلسه آنلاین

مدت زمان دوره: 30 ساعت

Essential Vocabulary 31

۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان

دوست داشتنی ترین و بهترین دوره زبانی که تا امروز شرکت کردید. این یک دوره واژگان نیست. این دوره در واقع امکانی برای یادگیری واژگان، تقویت سطح جمله نویسی، ارتقای گرامر و مرور دوره های قبلی است. در این دوره از سیتم آموزشی مدرن تمرین محور استفاده می کنیم، یعنی بجای اینکه مطالب را در کلاس بیاموزید و در خانه به تنهایی تمرین کنید، مطالب را در خانه می آموزید و همان مطالب را در کلاس تمرین می کنید. تمام زمان کلاس های آنلاین به جمله نویسی، مرور و رفع اشکال اختصاص دارد. به این شکل، خیالمان راحت می شود که مطالب را به خوبی یاد گرفتید و جمله نویسیتان را هم چند سطح ارتقا دادید. با توجه به تمرین ها و روش های مرور مدرن این دوره خیالتان راحت می شود که نکاتی که یاد می گیرید از خاطرتان نمی روند و همیشه در آن می مانند. این دوره در ۱۰ جلسه آنلاین و ۱۰ جلسه آفلاین برگزار می شود و قطعا نظرتان را به کل در مورد زبان آموزی تغییر خواهد داد.

تعداد جلسات: 10 جلسه آنلاین + 10 جلسه آفلاین

تعداد ویدیو ها: 150 ویدیو

مدت زمان دوره: 30 ساعت آنلاین و ۱۸ ساعت آفلاین

Basic English Grammar

۳۰۰,۰۰۰ تومان

ویژگی های دوره:
1. این دوره در ۶۰ یونیت ارائه می شود.
2. این دوره به صورت آفلاین برگزار می شود.
3. این دوره مناسب دوستانی است که سطح گرامری بسیار ضعیفی دارند.
4. دوستانی که سطح گرامر ضعیفی دارند لازم است این دوره را پیش از شرکت در کلاس گرامر ضروری بگذرانند.

واژگان پیشرفته (آفلاین)

۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان


دوره واژگان پیشرفته برای عزیزانی تعریف شده که دوره های دیگر آیلتس رو شرکت کردن و در پی این هستن که مطالب دوره های دیگر رو جمع بندی کنن.
همچنین، اگر پیش تر در آزمون آیلتس شرکت کردید و نمره بالاتر از ۶.5 گرفتید، این دوره می تونه به شما کمک کنه که نمره خودتون رو ارتقا بدید.

این دوره در ۱۲ جلسه ویدیویی و ۵ جلسه آنلاین ۳ ساعته برگزار خواهد شد.


از مزایای این دوره:

1. کاربردی کردن آموخته های قبلی
2. ارائه تمرینات فراوان
3. جمع بندی مطالب دوره های قبلی
4. مرور گرامر های پیشرفته
5. یادگیری بیش از ۱۰۰۰ واژه پیشرفته
6. یادگیری بیش از ۵۰۰ idiom کاربردی
7. یادگیری گرامر های پیشرفته
8. استفاده از روش های متنوع برای نهادینه کردن آموخته ها
9. ارائه فلش کارت برای مرور تمام آموخته های دوره
10. دریافت برنامه روزانه برای مطالعه، تمرین و مرور مطالب

هدایای دوره:
1. تصحیح دو رایتینگ تسک ۲ و دو رایتینگ تسک ۱
2. دسترسی به دوره Phrasal Verbs

Loading...